Segment Manager

Naším klientem je nadnárodní výrobně-obchodní společnost, s vlastním vývojem a výrobou technických produktů, pro kterou hledáme vhodného kandidáta na pozici Segment Manager.

Náplň práce

  • monitoring trendů ve svěřeném B2B segmentu se silnou orientací na zahraničí, sdílení segmentových informací a know-how v rámci firmy
  • komunikace s key opinion leadery v daném segmentu
  • identifikace možných obchodních/tržních příležitostí a budování strategických partnerství
  • vnitrofiremní spolupráce při tvorbě marketingové strategie a při řešení konkrétních projektů
  • každodenní komunikace v cizím jazyce při jednáních u potenciálních klientů i uvnitř firmy
  • zahraniční služební cesty v rámci Evropy (cca 25%)

Pozice vyžaduje

  • VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • dlouhodobější zkušenost z obdobné strategické pozice (potravinářství, TZB, HVAC apod.), orientace v mezinárodním prostředí výhodou
  • znalost marketingu, projektového řízení
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • AJ na pokročilé úrovni, další světový jazyk výhodou
  • ŘP sk. B – ochota služebně cestovat po celé ČR i v rámci Evropy

Úspěšný kandidát/ka získá zázemí nadnárodní společnosti, motivující platové ohodnocení, pružnou pracovní dobu (částečný home office k diskusi), služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, týden dovolené navíc, podporu vzdělávání, prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností a další firemní benefity.

Lokalita pracoviště

Vysočina

Kontakt

Pokud Vás nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu na adresu: prague@dittmann.cz