Výběr pracovníků

Najdeme pro vás správnou posilu do vašeho týmu

Víme, že výběr vhodného člena týmu dokáže firmu, organizaci či projekt významně obohatit. Proto je naším cílem doporučit vám kandidáta, který pro vás bude dlouhodobě přínosem.

Za více než 25 let naší práce máme know-how, zkušenosti i kontakty, díky nimž dokážeme najít vhodné kandidáty téměř ve všech odvětvích. Jednoduše řečeno: víme kde a jak hledat a dokážeme nahlédnout pod povrch životopisů, abychom vám představili skutečné osobnosti a profesionály.

S čím vám pomůžeme?

Najdeme vrcholové manažery.

Vyhledáme vhodné kandidáty na pozice manažerů a specialistů.

Umíme sestavit i celé pracovní týmy.

Nabízíme ad hoc konzultace, pokud potřebujete při výběru pracovníků pouze expertní názor nebo související služby (např. personální audit, provedení psychodiagnostiky, organizace assessment centre).

Na čem si zakládáme?

01

Zohledňujeme specifika oborů

Zohledňujeme specifika vašeho oboru a obsazované pozice: víme, co hraje roli při hledání IT specialisty, co při hledání finančního ředitele apod.

02

Máme propracovanou interní metodiku

Máme propracovanou interní metodiku, která zachycuje celý úspěšný proces executive search: od počáteční analýzy a sestavení profilu ideálního kandidáta přes jeho vyhledání a posouzení potenciálu až po jeho detailní představení vám jako klientovi.

03

Obsadili jsme přes 800 pozic

Obsadili jsme přes 800 pozic v různých odvětvích a pro různé typy klientů: pomáháme vybírat pracovníky pro střední a větší firmy i pro veřejné instituce. Celkem to jsou tisíce kandidátů, stovky pohovorů, tisíce hodin praxe a zkušeností.

04

Máme zkušenosti zaměstnavatele

Máme vlastní zkušenost zaměstnavatele. Víme, co zaměstnavatele trápí, pomůžeme vám vyvarovat se zaměstnavatelských chyb, které jsme kdysi dávno sami udělali.

05

Dlouhodobá znalost trhu

Čerpáme z dlouhodobé znalosti lokálního i mezinárodního trhu: umíme najít pracovníky i v zahraničí.

06

Sledujeme vývoj trendů trhu práce

Sledujeme vývoj trendů trhu práce – díváme se dopředu a zajímají nás perspektivní řešení.

07

Přehled o metodách executive search

Máme přehled o nových metodách executive search, ověřujeme je a následně používáme v praxi. Vždy volíme přístup tak, aby vedl k co nejefektivnějším výsledkům.

08

Vnímáme psychologické a osobnostní předpoklady kandidátů

Vedle kvalifikačních kritérií citlivě vnímáme i psychologické a osobnostní předpoklady kandidátů: váš nový kolega/kolegyně musí „zapadnout“ do týmu a adaptovat se na nové podmínky.

09

Jsme společensky odpovědná firma

Hrajeme fér jak s klienty, tak s kandidáty: jsme otevření, upřímní a postupujeme eticky.

Chcete-li se s námi poradit, jsme tu pro vás